O nás


PPO GROUP CZ, s.r.o..

Jsme moderní a inovativní společnost působící již více než čtvrtstoletí v oblasti vývoje a výroby vratných přepravních obalů.
 
Naším cílem je respektování individuálních potřeb zákazníků a intenzivní spolupráce s nimi při vývoji různých obalových řešení na míru. V rozmanitém sortimentu nabízíme plastové přepravní obaly pro všechny oblasti průmyslu, včetně potravinářského, elektrotechnického a technického.
 
Výsledky progresivní činnosti vlastního vývojového pracoviště a stále se rozšiřující výrobní závod pracující na principech využití nejmodernějších technologií již zaznamenaly mnohé úspěchy v podobě ocenění Obal roku, ocenění Log-In, ocenění Worldstar for Packaging, ocenění Zlatý partner obalových řešení pro společnost Toyota a především v podobě stálé spokojenosti řady našich klientů.


Společnost byla založena v roce 1994

PPO DEMA  s.r.o.

Naše slovenská pobočka PPO SK s.r.o. dokončila převzetí automotive divize akciové společnosti DEMA a.s., která je tradiční, a ve svém oboru respektovanou, firmou. Nově vzniklá společnost ponese název PPO DEMA s.r.o. Tento krok je v souladu s naším plánem okamžitého rozšíření výrobních kapacit a zvýšení podílu na evropském trhu.

Začátkem roku 2018 byla dokončena první etapa výstavby, během níž byly zrekonstruovany administrativní budovy a postaveny nové skladovací prostory s plochou 6 000 m².
Na přelomu let 2018 a 2019 byla realizována etapa č. II, která přinesla obnovu výrobních hal a venkovních prostranství s celkovou rozlohou přibližně 3 500 m². Cílem této rekonstrukce je modernizace prostor a zefektivnění výroby přičemž se nezapomíná ani na ekologické a nízkoenergetické vlastnosti jednotlivých budov a zeleňe.

 

PPO STEEL CZ, s.r.o.


Zvyšující zájem o naše výrobky v oblasti velkoobjemových přepravních obalů nás přimělo k převzetí tradičního dlouholetého, a ve svém oboru respektovaného, výrobce ocelových konstrukcí KOVO VEDA s.r.o. prostřednictvím naší nově založené dceřiné společnosti PPO STEEL CZ, s.r.o.

Akvizice nabídne našim klientům sortiment inovovaných kovových přepravníků variabilně doplněných různými typy fixací.


Ještě v letošním roce zahájíme modernizaci stávajících budov a výrobních prostor včetně pořízení nových High-Tech technologií za účelem zvýšení výrobních kapacit pro nové produktové řady.

Projekt IQ pack

IQ pack nabízí komplexní řešení poskytující skutečnou inteligenci obalům. IQ pack zaručuje maximální optimalizaci logistického toku a kontrolu zboží v oběhu pomocí přehledných informací v digitální podobě.

Konstruktérské studio
Jsme si plně vědomi důležitosti vlastního KNOW-HOW, naše zkušenostiznalost trhu jsou základní předností a předpokladem k profesionální analýze potřeb a následných návrhů řešení pro každého našeho odběratele.

Vývoj a konstrukce prototypu probíhá ve vlastním konstruktérském studiu. Zde jsou vyvíjeny výrobky a koncepty podle nejnovějších trendů a s pomocí nejmodernějších technologií. 
Vývoj vlastních materiálů
Naše společnost sleduje aktuální trendy v oblasti textilních, pěnovýchdeskových materiálů a komponentů. V naší nabídce materiálů najdete běžně rozšířené i osvědčené typy. Materiály vyvíjíme v kooperaci s našimi dodavateli. Vyhovujeme jejich požadavkům a vždy se snažíme navrhnot funkční obalové řešení dle charakteru baleného dílu.

Každý nově vyvíjený materiál prochází důkladným validačním procesem. Ten se skládá mimo jiné ze série zkoušek na různých variantách vzorků v naší zkušebně. Výsledkem je finální varianta, která splňuje námizákazníky definované požadavky.
Technologie
Výrobní závod na zpracování plastů plně využívá moderních polymerů a aplikuje nejnovější HI‑TECH technologie. Přesně dodržujeme kvalitu výroby na nejvyšší úrovni, odpovídající mezinárodně uznávaným standardům. Všechny naše produkty jsou velmi důkladně testovány z hlediska provedení a účelu použití.

Pečlivá výstupní kontrola je další nedílnou součástí celého výrobního procesu. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001.
Jsme součástí programu
Zvýšení odborné kvalifikace zaměstnanců. Díky podpoře Evropskému fondu pro regionální rozvoj
OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost
 jsme realizovali projekt FVE PPO GROUP CZ, S.R.O.

logo-eu.pnglogo-esf.pngmpo-logo-4.jpg