Příběh ke změně Loga PPO GROUP CZ, s.r.o.

Příběh ke změně Loga PPO GROUP CZ, s.r.o.

Vážení zákazníci a partneři,

s radostí a hrdostí oznamujeme, že naše společnost PPO GROUP CZ, s.r.o. slaví své 30. výročí! Od svého založení jsme se neustále vyvíjeli a přizpůsobovali měnícím se potřebám trhu, vždy s jasným cílem – poskytovat kvalitní vratné přepravní obaly, které nejen splňují vysoké standardy, ale také přispívají k ochraně životního prostředí.

Tento významný milník v nás vyvolal mnohé vzpomínky a poznatky k zamyšlení nad tím, jak bychom mohli ještě lépe reprezentovat naše hodnoty a závazek vůči ekologii a inovacím. A jako nejlepší a nejviditelnější řešení je změna loga. Nové logo symbolizuje naši dlouholetou historii, ale zároveň odráží náš pohled do budoucnosti – do světa, udržitelnosti a inovací. Barva loga symbolizuje přírodu, která dle nás má jít ruku v ruce s průmyslem a jsou si navzájem přínosem, stejně jako každá část našich výrobků. Šipka v kruhu prezentuje recyklační cyklus a udržitelnost a snahu o co nejefektivnější vratný obal s přidanou hodnotou, naše znalosti, zkušenosti a inovátorství.

Toto logo je více než jen vizuální změna. Je to vyjádření našeho závazku k ochraně přírody a neustálého hledání nových, efektivnějších řešení v oblasti přepravních obalů. Chceme, aby každá naše činnost přispívala k lepšímu světu pro budoucí generace. Věříme, že budeme nadále vyvíjet ekologicky šetrné produkty, které minimalizují odpad, snižují uhlíkovou stopu a maximalizují opětovné použití.
Děkujeme vám za vaši důvěru a podporu během uplynulých 30 let. Těšíme se na další společné roky plné inovací a úspěchů, kde společně budeme chránit naši planetu a zlepšovat průmyslové standardy.

S úctou,

Tým PPO GROUP CZ, s.r.o.logo-PPO-I-30-let-01.png