Napište nám

Sortiment

Technický průmysl - přepravky, palety, bigboxy a vozíčky. Sortiment obsahuje ucelené řady od lehkých provedení až po robustní vhodné do nejnáročnějších provozů.
 
Elektrotechnický průmysl - přepravky, palety, bigboxy a vozíčky v povrchové úpravě ESD vhodné pro uskladnění a přepravu elektrostaticky citlivých součástek.
 
Potravinářský průmysl - přepravky, palety, bigboxy a vozíčky vhodné pro přímý styk s potravinou (atest), velmi snadno se čistí a udržují.
 
Distribuce - přepravky, palety, bigboxy a vozíčky vhodné pro oblast distribuce (plombovatelné, skládací, stohovatelné apod.)
 
Obaly na míru - široký sortiment vratného balení jako jsou CMP boxy, vnitřní fixace, kovové přepravníky apod., navržen indivuduálně dle potřeb zákazníka.
Technický průmysl
Technický průmysl
Elektrotechnický průmysl
Elektrotechnický průmysl
Potravinářský průmysl
Potravinářský průmysl
Distribuce
Distribuce
Obaly na míru
Obaly na míru
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
PPO GROUP CZ, s.r.o.     
Brněnská 2938/25           
671 81 Znojmo                
Česká Republika              
Telefon
+420 515 266 080
O společnosti PPO GROUP CZ, s.r.o.

Společnost PPO GROUP CZ, s.r.o. se po svém založení v roce 1994 stala jedním z nejdůležitějších dodavatelů plastových přepravních obalů na našem trhu. Postupem času se vypracovala na lídra i v oblasti dodávek komplexních balení především v automobilovém průmyslu. 
 
Projekt
 
ZVÝŠENÍ ODBORNÉ KVALIFIKACE ZAMĚSTNANCŮ SPOLEČNOSTI PPO GROUP CZ,S.R.O. A JEHO PARTNERA IGRA MODEL S.R.O.
je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávanou pracovní činnost. 
 
 
 
 
Zobrazení pro mobil / Klasické zobrazení